Naše služby

Vedenie účtovníctva

Pomôžeme Vám aj v oblasti podvojného a jednoduchého účtovníctva. Taktiež sa na nás môžete obrátiť s častými administratívnymi úlohami, ako sú vytváranie účtovnej uzávierky, registrácie na úradoch a komunikácia s nimi, podávanie daňového priznania atď.. Odľahčíme Vás od všetkých starostí spojených s účtovníctvom, vďaka čomu sa budete môcť naplno venovať svojmu podnikaniu.
Zistiť viac
Daňové poradenstvo

Daňové poradenstvo

Starosti spojené s daňami nám dokážu niekedy poriadne znepríjemniť podnikanie. Zodpovednosť s nimi spojená sa zvyšuje a to aj kvôli riziku s vážnymi problémami pri ich nesprávnom spracovaní. Ponúkame Vám preto širokú škálu služieb aj v oblasti daní. Okrem daňových priznaní DPH, vám zabezpečíme aj ročné zúčtovanie, prihlášky k registráciám na dane a ďalšie súvisiace zodpovednosti. Cieľom nášho podnikania je pomôcť práve tomu vášmu.
Zistiť viac
Mzdy a personalistika

Mzdy a personalistika

Okrem účtovníctva a daňových služieb Vám pomôžeme aj v súvislosti so mzdami a personalistikou. Môžete sa na nás obrátiť ohľadne vypracovania pracovných zmlúv, dohôd, alebo aj s vedením mzdových listov. Prihlasovanie, či odhlasovanie do sociálnej, zdravotnej poisťovne taktiež vyriešime za vás.
Zistiť viac
Právne služby - Ekoprav

Právne služby

Založte si s.r.o. rýchlo a jednoducho online z pohodlia domova a to aj bez nutnosti vkladu základného imania s.r.o. na bankový účet. Venujte sa vášmu podnikaniu a zakladanie spoločnosti nechajte na nás. Vaša s.r.o. bude založená za cca 10 dní. Informujte sa o cene, postupe a podmienkach založenia firmy online.
Zistiť viac
+421 917 183 670